Etat Analityk Biznesowy w Departamencie Sprzedaży i Obsługi Klienta

Firma: VECTRA miejsce pracy: Gdynia

*Główne zadania:* * sporządzanie analiz i raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki, * analizowanie bazy klientów pod kątem ich wielowymiarowej segmentacji, * przygotowywanie analiz budżetowych i weryfikacji wykonania budżetów, * ścisła współpraca z menedżerami produktów przy tworzeniu road map produktów oraz menadżerami odpowiedzialnymi za Customer Lifecycle Management, * przygotowanie, testowanie i wdrażanie nowych aplikacji CRM - owych i bazodanowych. *Wymagania:* * co najmniej *trzyletnie* doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, zbierania, magazynowania, przetwarzania i analizowania danych sprzedażowych, * udokumentowane i poparte sukcesami doświadczenie w zakresie biznesowej analizy danych i rynku, * znajomość branży telekomunikacyjnej, * wykształcenie wyższe kierunkowe, * umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i systematyczność, * umiejętności prezentacji oraz zdolności komunikacyjne i interpersonalne, * umiejętność pracy pod presją czasu, * znakomita znajomość Excel, znajomość SQL, Visual basic, phpMyAdmin, struktur relacyjnych baz danych, * dobra znajomość języka angielskiego. *Oferujemy:* * interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży, * możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w stabilnej organizacji, * ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole. Prosimy aplikować na link: *http://www.vectra.pl/kariera-szczegoly/74/*

Pozostałe oferty pracy w firmie VECTRA
Etat Konsultant Centrum Telemarketingu w firmie: VECTRA miejsce pracy: Gdynia 07-12-2010

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-12-2010
Wyświetleń: 1841