kandydatów

Etat Steward

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Steward
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Dar Młodzieży

Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • aktualne Międzynarodowe Morskie Świadectwo Zdrowia
  • książeczka żeglarska

aktualne świadectwa - przeszkolenia:

  • w zakresie Bezpieczeństwa (Basic Safety Certificate)
  • dla członków załóg z przydzielonymi obowiązkami w zakresie ochrony statku
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku stewarda
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje:

  • marynarska umowa o pracę na czas określony

Przewidywana data zatrudnienia: czerwiec 2021 r.