kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Zakładu

Firma: Elis Textile Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Rumia

Firma Elis Textile Service Sp. z o.o. jest liderem na europejskim rynku w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, mat podłogowych oraz urządzeń higienicznych. Obecnie do naszego Magazynu Centralnego w Rumi (Elis Supply Chain Centre) poszukujemy pracownika na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Asystent / Asystentka Zakładu
Miejsce pracy: Rumia
Zadania
  • Koordynowanie obiegu korespondencji i prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu, obsługa połączeń telefonicznych,
  • Rejestrowanie dokumentów i przekierowywanie ich do odpowiednich osób, archiwizacja dokumentów,
  • Prowadzenie czynności związanych z obiegiem faktur, wystawienie faktur, współpraca z działem księgowości,
  • Tworzenie raportów, zestawień finansowych w MS Excel przy współpracy z Kontrolerem Procesów Biznesowych,
  • Organizacja i obsługa posiedzeń Zarządu, Kadry Kierowniczej itp.,
  • Koordynowanie współpracy Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami,
  • Kontakt z zewnętrznymi instytucjami i dostawcami usług np. Urzędy, dostawcy materiałów biurowych, biura tłumaczeń,
  • Koordynacja wyjazdów i spotkań służbowych Zarządu i Kadry Kierowniczej,
  • Wsparcie administracyjne w zakresie sprawnego funkcjonowania firmy,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, nadzór nad estetyką biura.
Oczekujemy
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w biurze zarządu, kancelarii lub na stanowiskach asystenckich w dużych organizacjach lub firmach produkcyjnych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziana wiedza z obszaru księgowości, finansów, gospodarki magazynowej,
  • Doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych,
  • Znajomość MS Office (w tym dobra znajomość MS Excel) i obsługi urządzeń biurowych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia