kandydatów

Etat Architekt / Asystent Architekta

Firma: ARCHIMA PROJEKTOWANIE miejsce pracy: Rumia

Biuro architektoniczne ARCHIMA realizuje projekty z dziedziny budownictwa:

  • mieszkaniowego jednorodzinnego
  • mieszkaniowego wielorodzinnego
  • hale magazynowe i produkcyjne
  • obiekty komercyjne
  • projekty elewacji
  • projekty aranżacji wnętrz
Architekt / Asystent Architekta
Miejsce pracy: Rumia
Zadania:
  • Wykonywanie projektów budowlanych w zakresie architektury od koncepcji poprzez projekt budowlany po wykonawczy
  • wykonywanie projektów wnętrz
  • wizualizacje
  • opracowywanie dokumentacji
  • koordynacja międzybranżowa
Wymagania:
  • Wykształcenie w zakresie architektury, preferowane ukończone studia politechniczne.=
  • Znajomość programów Auto Cad, 3ds max, Corel
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy
  • Zatrudnienie na pełen etat w biurze
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samorealizacji
  • Dobrą atmosferę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-05-2021
Wyświetleń: 415