kandydatów

Etat Inżynier Robót Mostowych

Firma: POLAQUA Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S-6 poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Robót Mostowych
Miejsce pracy: Gdynia

ZADANIA:
  • udział w przygotowaniu dokumentów kontraktowych;
  • bieżące rozliczanie wykonanych robót oraz podwykonawców;
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu;
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;
  • raportowanie postępu wykonanych robót.
OCZEKIWANIA:
  • ostatni rok studiów lub ukończone studia na kierunku budownictwo;
  • znajomość metod i technik budowlanych oraz chęć rozwoju w obszarze projektów infrastrukturalnych w sektorze mostowym;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • nastawienie na współpracę;
  • dyspozycyjność- możliwość pracy w pełnym wymiare godzin od poniedziałku do piątku;
  • dobra organizacja pracy.
OFERUJEMY:
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę przy dużym projekcie infrastrukturalnym;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego u boku ekspertów z branży;
  • zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.