kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Texo Invest miejsce pracy: Rumia

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Rumia
Obowiązki:
  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości
  • Samodzielne prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • Samodzielne prowadzenie kadr i płac
  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowej PIT i VAT,prowadzenie rejestru VAT ( rozliczenia międzynarodowe i krajowe )
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdania finansowego
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 5 lat
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia FK,Fakt,Płatnik
  • Dokładność ,sumienność ,samodzielność
  • Wysoka motywacja i chęć do pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność ,umiejętność współpracy w zespole i pod presją czasu
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS,NBP)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Sympatyczną atmosferę pracy w młodym zespole w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie