kandydatów

Etat Regionalny Przedstawiciel Handlowy (hydraulika)

Firma: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Gdynia

W Arche cenimy różnorodność, pasje i talenty. Jesteśmy Zespołem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Koncentrujemy się na pozytywach, a pojawiające się wyzwania są dla nas okazją do rozwoju. Dołącz do nas, czyli osób o nieszablonowym podejściu do nowych zadań, kreatywnych oraz lubiących osiągać w pracy coś więcej niż wymagane minimum :)

Już od 11 lat rozwijamy nasze biura w Katowicach i Wrocławiu, a aktualnie tworzymy nowy zespół w Gdańsku! W tym czasie udało nam się zbudować stabilną strukturę, w której pracuje ponad 70 osób i w dalszym ciągu nam mało!

Naszym Klientem jest ceniony na rynku producent szerokiego asortymentu z dziedziny hydrauliki.    W związku z dalszym rozwojem rynku oraz struktur handlowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (hydraulika)
Miejsce pracy: Gdynia
Numer referencyjny: RKS/MZ
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie  sprzedażą na podległym rynku – Pomorskie.,
  • opieka nad dotychczasowymi Klientami oraz pogłębianie z nimi relacji handlowych,
  • nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • negocjacje warunków handlowych,
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek,
  • doradztwo techniczne w ramach oferowanego asortymentu,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi pionami w firmie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: sprzedaż  rozwiązań technicznych dla utrzymania ruchu/produkcji,
  • umiejętność budowania bliskich, partnerskich relacji z klientami,
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do pracy w terenie.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w cenionej na rynku organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-0112) przy ul. Morelowa 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 280