kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: Lord miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 4960492, z dnia 2021-06-18

Lord

Lord - firma marketingowo sprzedażowa. Skupiamy się na rozwoju, pracujemy w pozytywnej atmosferze przy której zarabiamy I każdego dnia pokonujemy nowe wyzwania.

Handlowiec

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Zajmujemy się przeprowadzaniem kampanii marketingowych dla dużych i rozpoznawalnych Klientów, których grono stale się poszerza.

Jeśli jesteś przebojowy, uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do świata, a kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność, koniecznie wyślij nam swoje CV.

W obszarze zadań, które pragniemy powierzyć, mieści się:

  • Tworzenie strategii marketingowych,
  • Wykazywanie się dużą ilością pomysłów,
  • Współpraca z grupą młodych osób,
  • Kontakt z klientem,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Gotowość do podjęcia współpracy „od zaraz”,
  • Kreatywność w działaniu,
  • Możliwość uczestnictwa w podróżach związanych z kampanią.
  • Dostępność min. 5 dni w tygodniu!

Oferujemy

  • Wysoki poziom wynagrodzenia,
  • Szkolenia, które przygotują Cię do powierzonych obowiązków,
  • Zapoznanie się z ciekawymi kampaniami – realizacja ich,
  • Podróże krajowe i zagraniczne,
  • Pyszna kawa i miła atmosfera!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-06-2021
Wyświetleń: 414