kandydatów

Etat Młodszy operator maszyn

Firma: Work Service S.A. miejsce pracy: Tczew

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Młodszy operator maszyn
Miejsce pracy: Tczew
Nr ref.: MOM/07/2020/2021/4/30
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: TCZEW

  • obsługa maszyn SMT,
  • wykonywanie przeglądów maszyn SMT,
  • analiza podstawowych problemów jakościowych w procesie SMT i ich eskalowanie,
  • współpraca z technikami procesu i inspektorami w procesie produkcji.
Wymagania:
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki lub mechaniki,
  • znajomość podstawowych zasad wynikających z norm IPC,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • kreatywne myślenie oraz samodzielność w realizacji przydzielonych zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość pracy bezpośrednio u klienta o pokresie próbnym),
  • darmowy transport z Elbląga, Malborka, Starego Pola do Tczewa
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne godziny pracy,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • opiekę Koordynatora Work Service w miejscu świadczenia pracy,
  • 2 dni urlopu po przepracowaniu każdego miesiąca pracy,
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.