kandydatów

Etat Junior Project Manager

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Gdynia

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Junior Project Manager

Poszukujemy JUNIOR PROJECT MANAGER dla naszego klienta - międzynarodowy gracz bankowo/finansowy

Lokalizacja: 100% zdalnie a docelowo Gdynia

B2B do 840 zł Net + VAT / Day

UoP do 12 900 zł Gross / Miesiąc

Obowiązki:
  • Będziesz odpowiedzialny za planowanie, nadzorowanie i prowadzenie projektów od pomysłu do zakończenia, przejmując pełną odpowiedzialność za proces
  • Będziesz motywować, wspierać i prowadzić zespół projektowy, aby osiągnąć wysoki poziom wydajności i jakości w dostarczaniu naszym klientom wyjątkowej wartości biznesowej
  • Zarządzanie projektami
  • Monitorowanie i zarządzaj budżetem i harmonogram – w środowisku globalnym z wieloma interesariuszami i dostawcami zewnętrznymi
  • Proaktywna identyfikacja ryzyk i problemów w projektach
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dużego zrozumienia bankowości oraz IT/Business do współpracy z menedżerem programu wspierającym działania z zewnętrznymi dostawcami
  • Umiejętność zarządzanie projektami
  • Doświadczanie z obszaru Analityk IT
  • Doświadczanie z obszaru Analityk Biznesowy
  • Znajomość Scrum/Agile
  • Znajomość Jira/Confulecne będzie plusem
  • Angielski B2+
W zamian oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracuj dla najbardziej rozpoznawalnych polskich i światowych marek
  • Szkolenia
  • Wieloletnie i ciekawe projekty
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej premium i karta sportowa), dobra atmosfera pracy i spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna w imieniu ASTEK Polska
  • Współpraca ze specjalistami

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci