Etat Asystent / Asystentka - Pomoc kadrowej / Pomoc księgowej (obcokrajowcy)

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 5030074, z dnia 2021-06-28

Klient portalu Praca.pl

Do naszej rozwijającej się firmy poszukujemy Kandydatki, Kandydata na stanowisko pomoc księgowej / pomoc kadrowej ze znajomością przepisów dotyczących zatrudnienia obcokrajowców.

Asystent / Asystentka - Pomoc kadrowej / Pomoc księgowej (obcokrajowcy)

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji godzin pracy,
  • przyjmowanie obcokrajowców oraz przygotowywanie dokumentów dla kandydatów na pracownika,
  • wystawianie faktur oraz rachunków,
  • współpraca z pozostałymi pracownikami biura.

Wymagania

  • znajomość przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców
  • znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego, polskiego (w mowie i piśmie)
  • mile widziane wykształcenie wyższe (w obszarze rachunkowości), mile widziane ukończone kursy, certyfikaty,
  • mile widziana znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • mile widziana znajomość programów finansowo księgowych i kadrowo płacowych,
  • dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, dokładność, systematyczność,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie),
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym, sympatycznym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę pełną wrażeń,
  • stabilne zatrudnienie.