kandydatów

Etat Utrzymywanie czystości nieruchomości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Utrzymywanie czystości nieruchomości
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1266
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klatek schodowych (dwie wspólnoty), części wspólnych oraz terenu zewnętrznego. Około 12 h w tygodniu. Termin i godziny pracy do ustalenia. Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań wynagradzana dodatkowymi profitami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: profesjonalne sprzątanie

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania:•dokładność•uczciwość•chętnie osobę z bliskiej okolicy Kacze Buki, Fikakowo.Obowiązki: •sprzątanie klatki schodowej oraz terenu zewnętrznego według potrzeb i harmonogramu•rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni