kandydatów

Etat Intendent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Intendent
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1274
OBOWIĄZKI:
1. Zaopatrywanie szkoły w żywność i środki czystości.2. Nadzorowanie sporządzania posiłków i przydzielania porcji żywnościowych.3. Sporządzanie jadłospisów z wyszczególnieniem alergenów i zamieszczanie ich na stronie internetowej szkoły.4. Przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów znajdujących się w magazynie oraz właściwe ich przechowywanie.5. Prowadzenie magazynu i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.6. Przestrzeganie przepisów związanych z GHP i HACCP.7. Rozliczanie odpłatności od rodziców za posiłki.8. Rozliczanie stanu magazynu.9. Rozliczanie faktur.10. Wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora szkoły wynikających z organizacji pracy w placówce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: - Znajomość przepisów HACCP.- Bardzo dobra obsługa komputera (Excel, Word).- Znajomość zasad żywienia i norm żywieniowych.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni