kandydatów

Etat Spedytor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Spedytor
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1298
OBOWIĄZKI:
Poszukiwanie i sprzedaż ładunków transportowych na terenie Europy

Wymagania inne:

kontakt tylko e-mailowy: praca@fonokaj.pl Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz roczne doświadczenie zawodowe. Praca w godz. od 08.00 do 16.00.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni