kandydatów

Etat .NET Developer - junior/mid

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Gdynia

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

.NET Developer - junior/mid
Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Proponowanie usprawnień w budowanych rozwiązaniach.
  • Realizacją rozwiązań opartych na relacyjnych bazach danych.
  • Realizacja rozwiązań opartych na technologiach .NET (framework i core).
  • Budowa rozwiązań informatycznych i prace programistyczne przy rozwoju oprogramowania.
Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu .NET.
  • Znajomość relacyjnych bazy danych.
  • Umiejętność analizy i modyfikacji istniejącego kodu programu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT,
  • Znajomość zagadnień dotyczących rozwiązań integracyjnych,
  • Znajomość narzędzi testów automatycznych
  • Znajomość specyfiki usług branży telewizji kablowych.
  • Wysoka motywacja, zorientowanie na rezultaty.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.