kandydatów

Etat Technik Prototypowni

Firma: Gi Group. Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Dla jednego z moich Klientów, firmy produkcyjnej poszukuję Kandydata na stanowisko:

Technik Prototypowni
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie, możliwość nauki języków
Zakres obowiązków:
  • budowa układów chłodniczych (napełnianie układów chłodniczych / określenie ilości czynnika)
  • budowa i przygotowanie urządzeń do testów / wykonanie pomiaru / przygotowanie medium testowego/samodzielne prowadzenie testów
  • przygotowywanie i opracowywanie wyników testów
  • obsługa i nadzór na urządzeniami pomiarowymi
  • identyfikacja części i prawidłowe oznaczanie produktów
  • współpraca z działami w firmie (dział produkcji, jakości, konstrukcyjnoprojektowy)
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarach instalacji klimatyzacyjnych/chłodniczych/serwisowych
  • mile doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP
  • ogólna znajomość tematów technicznych
  • obsługa komputera i pakietu MsOffice
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.