kandydatów

Etat Logistyk - magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Logistyk - magazynier
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1401
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową;rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych i na hali sprzedaży;kompleksowa obsługa klientów w obszarze realizacji zamówień;przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji;zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Pracodawca oferuje umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie; premie uzależnione od wyników sklepu i działu; udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów; profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy; szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie); możliwość udziału w programach rozwojowych; przewidywalny grafik; smartfon; benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta. Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; darmowa platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego;możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT, oraz doświadczenie na magazynie. Umowa na okres próbny 3 miesiące. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Kontakt e-mailowy:kpytel@leroymerlin.pl. Strona : kariera.leroymerlin.pl

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni