Etat Elektromonter - Instalator systemów niskoprądowych (Systemy kamer, kontroli dostępu, systemy pożarow

Firma: ISEC-TELETECH SP. Z O.O. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5151834, z dnia 2021-07-13

Jesteśmy spółką świadczącą usługi z zakresu kompleksowej obsługi firm pod kątem systemów bezpieczeństwa, systemów teleinformatycznych. Naszym głównym celem jest dostarczanie i obsługa zarówno prostych, jak również nietypowych rozwiązań teletechnicznych.

Elektromonter - Instalator systemów niskoprądowych (Systemy kamer, kontroli dostępu, systemy pożarowe, systemy alarmowe)

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Nr Ref.: ISEC/1307/21

Opis stanowiska

Firma ISEC-TELETECH Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Elektromontera - Instalatora systemów niskoprądowych (Systemy kamer, kontroli dostępu, systemy pożarowe, systemy alarmowe)

Na stanowisku realizowane są zadania w zakresie:

  • Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych niskoprądowych (systemy kamer, kontroli dostępu, systemy pożarowe, systemy alarmowe) w obiektach przemysłowych
  • Montaż tras kablowych,
  • Konfigurowanie i uruchamianie systemów.
  • Diagnostyka i serwisowanie istniejacych instalacji elektrycznych niskoprądowych

Wymagania

• prawo jazdy (kat. B)

• brak przeciwskazań do pracy na wysokości,

• obsługa elektronarzędzi

• umiejętność układania tras kablowych

• dokładność, dbałość o powierzony sprzęt oraz BHP w miejscu pracy

Mile widziane:

• wykształcenie minimum średnie techniczne, zawodowe elektryczne

• praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych

• doświadczenie w pracach elektromonterskich

• uprawnienia SEP do 1kV

• uprawnienia na zwyżkę, podnośnik

Oferujemy

• umowę o pracę,

• ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole

• stałe godziny pracy

• praca w znacznym zakresie na terenie portu w Gdyni

• miłą atmosferę

• pracę od zaraz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-07-2021
Wyświetleń: 297