kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 5205552, z dnia 2021-07-20

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.)
  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich,
  • ścisła współpraca z inspektorem BHP w zakresie zagadnień BHP
  • wprowadzanie dokumentów kadrowo-płacowych do systemu
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia)
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnych
  • bieżąca współpraca z pracownikami placówek w zakresie spraw kadrowo – płacowych
  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • zastępstwo pracownika działu płac podczas jego nieobecności
  • współpraca z działem HR, z działem płac i działem księgowości oraz pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • • minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac (doświadczenie w firmie transportowej będzie dodatkowym atutem)
  • • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych, przepisów z ustawy o transporcie drogowym oraz ubezpieczeń społecznych
  • • znajomość programów MS Office, programów kadrowych oraz Symfonii
  • • bieżące nadzorowanie przepisów prawa pracy oraz ustawy o transporcie drogowym
  • • dyskrecja, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • • dokładność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
  • możliwość wieloletniego zatrudnienia  i nieograniczony rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowę B2B
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
  • ubezpieczenie na życie
  • stałe godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie próbny,  uzależniona od jakości i wyników pracy
  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
  • bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole