kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo – księgowym (pełne księgi);
  • uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności;
  • raportowanie na potrzeby GUS;
  • udział w pracach z zakresu controlingu, analiz i budżetowania;
  • weryfikacja zapisów oraz uzgadnianie stanów kont;
  • współpraca z innymi działami firmy w kwestiach finansowo – księgowych;
  • przygotowanie zestawień finansowych.
Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • doświadczenie w ewidencji dokumentów w pełnych księgach;
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii;
  • minimum trzyletnie doświadczenie w księgowości;
  • doświadczenie w zakresie stosowania ustawy o rachunkowości;
  • znajomość ustaw o rachunkowości, podatku dochodowym, podatku VAT;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel);
  • rzetelność, skrupulatność, terminowość, pracowitość;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość korzystania z pakietu sportowego multisport  -za symboliczną opłatą;
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;
  • bogaty wachlarz świadczeń zdrowotnych zawartych w pakiecie ubezpieczenia zdrowotnego POLMED

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Komórka organizacyjna: Kwestura – Zespół ds. Instytutu Morskiego

Przewidywana data zatrudnienia: sierpień 2021 r.