kandydatów

Etat Specjalista ds. kredytów i pożyczek

Firma: Fines S.A. miejsce pracy: Sopot

Specjalista ds. kredytów i pożyczek
Miejsce pracy: Sopot
Dlaczego współpraca z Fines?
  • DOSTĘP DO SPRZEDAŻY KREDYTÓW I POŻYCZEK PONAD 20 FIRM FINANSOWYCH
  • DOSTĘP DO BAZ KLIENTÓW RETENCYJNYCH
  • WGLĄD DO BIK KLIENTA
  • CODZIENNA, AUTOMATYCZNA WYPŁATA PROWIZJI
  • WSPARCIE WYKWALIFIKOWANEGO ZESPOŁU NA KAŻDYM ETAPIE WPROWADZANIA WNIOSKU
  • CYKLICZNE BEZPŁATNE SZKOLENIA PRODUKTOWE I SPRZEDAŻOWE
  • KONKURSY SPRZEDAŻOWE Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI - GOTÓWKOWYMI I RZECZOWYMI
  • DEDYKOWANE MATERIAŁY MARKETINGOWE
  • WSPARCIE OPIEKUNA REGIONALNEGO
Zadania:
  • Obsługa telefoniczna i mailowa pośredników kredytowych
  • Poszukiwanie odpowiedniego finansowania dla Klientów
  • Nadzór nad procesowanymi wnioskami kredytowymi
  • Kalkulacja ofert kredytowych
  • Kontakt z bankami i firmami pożyczkowymi
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z bankowością/pośrednictwem kredytowym
  • Wysoka kultura osobista, cierpliwość
  • Dobra znajomość programu MS Office (w tym EXCEL)
  • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę po okresie próbnym na czas określony, pełen etat
  • Dofinansowanie posiłków lunchowych
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport oraz do prywatnej opieki medycznej)
  • Serdeczną i przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w kreatywnym zespole