kandydatów

Etat Monter Telekomunikacyjny

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Monter Telekomunikacyjny
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: DBI/2021

Zadania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych nowobudowanych instalacji kabli telekomunikacyjnych,
  • wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej,
  • wykonywanie instalacji w technologii FTTH,
  • wykonywanie pomiarów budowanych instalacji telekomunikacyjnych.

Wymagania:

  • predyspozycje i podstawowa wiedza techniczna
  • umiejętność pracy w zespole,  dyspozycyjność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • praktyczna znajomość instalacji światłowodowej (FTTH),
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • uprawnienia do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia zapewniające rozwój, w tym z technologii FTTH.