kandydatów

Etat Technolog - Branża Wentylacyjna

Firma: KLIMAWENT S.A. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5277671, z dnia 2021-07-30

KLIMAWENT S.A. od 30 lat lider na rynku polskim i światowym w branży filtrowentylacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Technolog - Branża Wentylacyjna

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Opracowywanie kalkulacji materiałowych produktów
  • Weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologicznym
  • Normowanie czasów wykonania procesów technologicznych
  • Nadzór technologiczny nad produkcją
  • Optymalizacja procesów technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • Minimum kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości oprogramowania CAD/CAM, MRP
  • Znajomości procesów montażowych, spawalniczych, obróbki CNC (wycinanie laserowe, zaginanie), zagadnień związanych z obróbką stali oraz norm i wymagań branżowych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • Pozapłacowe świadczenia pracownicze (między innymi prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kart Multisport)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-07-2021
Wyświetleń: 328