kandydatów

Etat Security Tester

Firma: KUBO Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Security Tester

Lokalizacja: Gdynia (docelowo praca hybrydowa)
14 000 - 16 000 PLN net/month - B2B

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży finansowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Security Testera, która dołączy do zespołu testerskiego pracującego nad innowacyjną platformą płatności.

Obowiązki:
  • zapewnienie skutecznego wsparcia zespołowi odpowiedzialnemu za testowanie aplikacji
  • planowanie i wykonywanie testów bezpieczeństwa
  • tworzenie raportów i dokumentacji
  • stosowanie dobrych praktyk
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w dziedzinie zarówno statycznego, jak i dynamicznego testowania aplikacji
  • znajomość przynajmniej jednego języka programowania (np. Java, C#, Python, JavaScript)
  • doświadczenie w korzystaniu z Burp Suite, Wireshark, Kali Linux, Nmap, narzędzi do monitorowania bezpieczeństwa, itp.
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
Oferujemy:
  • możliwość współpracy w 100% zdalnej
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę lekarską
  • 50% dopłaty do karty Multisport
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.