kandydatów

Etat Pracownik w dziale planowania

Firma: BELBAL miejsce pracy: Tczew

O firmie:

BELBAL to europejski producent i drukarnia balonów lateksowych. W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się globalnym punktem odniesienia w branży reklamowej, a dziś balony BELBAL są sprzedawane w ponad 60 krajach. W 2015 roku firma została przejęta przez młodych przedsiębiorców, którzy są przekonani, że BELBAL ma jeszcze duży potencjał do wykorzystania. Wraz z 300-osobowym zespołem współpracowników z pasją pracują nad poszerzaniem zasięgu firmy. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na www.belbal.com!

Pracownik w dziale planowania
Miejsce pracy: Tczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa systemu SAP w zakresie modułów:
    • SAP MM (Materials Management) – moduł SAP Gospodarka Magazynowa,
    • SAP PP (Production Planning and Control) – moduł SAP Planowanie i kontrolowanie produkcji
  • Wprowadzanie wyrobów gotowych na stan magazynowy
  • Organizowanie transportu
  • Miesięczne monitorowanie ustalonych wskaźników
  • Sporządzanie określonych raportów miesięcznych
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziana osoba bez doświadczenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy, zadań
  • Samodzielność, odpowiedzialność, myślenie analityczne
  • Zaangażowanie i aktywność w wykonywaniu obowiązków
CO OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwości kariery w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Benefity
  • Dofinansowanie do wakacji
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.