kandydatów

Etat Naważacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Naważacz
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1603
OBOWIĄZKI:
-Naważanie surowców do produkcji mas kosmetycznych zgodnie z kartą parametrów,-wykonywanie zadań produkcyjnych w dziale naważania,-obsługa i kontrola pracy obsługiwanych urządzeń,-dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn,-prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego jakości,-stosowanie sie do zasad higieny urządzeń i pomieszczeń,-przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, dobra organizacja pracy własnej (dokładność, skrupulatność, samodzielność, systematyczność). Doświadczenie w pracy przy produkcji kosmetyków będzie dodatkowym atutem. Umowa na okres próbny +33 MSCe. Praca na dwie zmiany: od 06:00 do 14:00, 14:00 do 21:00.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni