kandydatów

Etat Asystent / Asystentka - Pomoc w dziale księgowym

Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elgrunt miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5358059, z dnia 2021-08-11

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT z siedzibą w Gdyni - realizuje budowy na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka - Pomoc w dziale księgowym

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • dekretowanie i wstępne księgowanie dokumentów
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • rozliczanie zaliczek pracowników, rozliczanie kasy
  • rozliczanie dokumentacji magazynowej
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej
  • pomoc w bieżących pracach działu księgowego

Wymagania

  • znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych
  • znajomość Microsoft Excel
  • znajomość  programu symfonia mile widziana
  • zaangażowanie, rzetelność i skrupulatność

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • praca w miłej atmosferze
  • praca na umowę o pracę