kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Straszyn

Ogłoszenie numer: 5360099, z dnia 2021-08-11

Klient portalu Praca.pl

Nasz klient jest średniej wielkości firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: pomorskie / Straszyn

Opis stanowiska

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy,
  • Obsługa poczty elektronicznej w firmie,
  • Wprowadzanie dokumentów klientów i dokumentów firmowych do systemu informatycznego,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • Administrowanie służbowymi telefonami komórkowymi,
  • Przyjmowanie i obsługa gości,
  • Wykonywanie bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Wymagania

  • Osoba studiująca - Wydział Administracji, Zarządzania lub pokrewne,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Komunikatywność i dokładność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość środowiska MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Wsparcie finansowe w zakresie wyższej edukacji,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Karta Multisport,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Transport zakładowy.