kandydatów

Etat Kierownik Hotelu / Manager

Firma: Hotel VICTORIA*** miejsce pracy: Wejherowo

Ogłoszenie numer: 5384087, z dnia 2021-08-16

Hotel VICTORIA znajduje się w Bolszewie na granicy z Wejherowem.

Posiadamy: 5 sal gastronomicznych, ponad 70 pokoi, rozbudowany kompleks basenowy oraz bowling

Kierownik Hotelu / Manager

Miejsce pracy: pomorskie / Wejherowo

Opis stanowiska

Kierownik / Manager Hotelu powinien nam zapewnić:

  • podnoszenie jakości obsługi i sprzedaży
  • kontrola kosztów
  • motywacja personelu
  • zarządzanie czasem pracy zespołu
  • kontrola jakości i nadzór

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w gastronomi i usługach turystycznych

Oferujemy

  • pewne i stabilne warunki
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-08-2021
Wyświetleń: 300