kandydatów

Etat Kierownik magazynu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Rumia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierownik magazynu
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/21/1708
OBOWIĄZKI:
Praca w magazynie sprzętu mps sekcji przechowywania w Składzie Dębogórze w zakresie prowadzenia gospodarki magazynowej w magazynie tj wydawanie, przyjmowanie przechowywanie oraz obsługa konserwacyjna przechowywanego sprzętu. Sporządzanie i księgowanie dokumentów obrotów materiałowych. Prowadzenie ewidencji i dokumentacji książki magazynowej książki ewidencji materiałów jednorazowego użytku kart pracy eksploatowanego w magazynie sprzętu książki przeglądów. Organizowanie pracy przydzielonym pracownikom. Zabezpieczenie magazynów przed włamaniem, kradzieżą, pożarem, szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz utrzymanie w czystości przydzielonego terenu i pomieszczeń magazynowych. Sprawowanie czynności kontrolnych zgodnie z planem nadzoru i czynności kontrolnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: łączność, informatyka
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie techniczne lub wyższe. Doświadczenie zawodowe 5 letni staż pracy przy wykształceniu średnim, lub 3 letni przy wykształceniu wyższym. Wymagania: umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność przekazywania wiedzy, organizowania pracy przydzielonym pracownikom, komunikatywność, zdecydowanie w działaniu, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, terminowość, brak przeciwskazań do pracy na ww. stanowisku, umiejętność analizy i syntezy informacji, umiejętność logicznego myślenia oraz obsługi komputera. Mile widziana obsługa wózków widłowych oraz uprawnienia kolejowe w zakresie ustawiacza. Wynagrodzenie 2905 zł brutto + premia + wysługa. Praca w godzinach 7:30-15:30 Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 905 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni