kandydatów

Etat Kierowca kat. B, C

Firma: Pomorskie Centrum Miesne miejsce pracy: Pruszcz Gdański

POMORSKIE CENTRUM MIĘSNE Sp z o.o Sp. K. jest jedną z największych firm dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin na Pomorzu, częścią Grupy Nowak. To najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne posiadające zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy, które oferuje szeroki wybór produktów najlepszych polskich producentów.

Dołącz do nas jako

Kierowca kat. B, C
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: Kosz/PCM/2021

Oczekujemy:

  • Czynne prawo jazdy kat. BC lub B;
  • Dobrego stanu zdrowia;
  • Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania);
  • Mile widziane doświadczenie w dostawach towarów.

Zadania na stanowisku:

  • Załadunek oraz rozładunek towarów;
  • Wypełnianie dokumentacji transportowej;
  • Transport zamówionych towarów do klienta.

UWAGA! Praca od poniedziałku do soboty.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Bogaty pakiet medyczny po okresie próbnym;
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego;
  • Wynagrodzenie i premia uznaniowa (do 25% wynagrodzenia podstawowego);
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem wykwalifikowanego personelu.

CZEKAMY NA CIEBIE!