kandydatów

Etat Spedytor Morski w Dziale Importu

Firma: VGL Solid Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Dołącz do zespołu ekspertów logistyki na stanowisko

Spedytor Morski w Dziale Importu
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Nadszedł moment, abyś z nami ruszył w swoją nową drogę.

Chcemy, abyś razem z nami:
  • obsługiwał zlecenia spedycji importowych
  • prowadził dokumentację operacyjną
  • utrzymywał dobre relacje z Klientami i Dostawcami Usług
  • współpracował z Partnerami VGL Group na Dalekim Wschodzie
  • planował koszty i weryfikował wynik finansowy na przesyłkach
  • dbał o wysoki poziom świadczonych usług (terminowość dostaw, unikanie sytuacji kosztotwórczych)
Wymagania:
Czekamy na Ciebie, jeżeli:
  • posiadasz doświadczenie w spedycji morskiej - minimum 1 rok
  • lubisz pracować w zespole
  • jesteś komunikatywny, skrupulatny i dobrze organizujesz pracę
  • opisują Cię cechy takie jak zaangażowanie i kreatywność
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować?

Pamiętaj o RODO!

Aplikując do nas skopiuj i wklej do swojego CV poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko Spedytor Morski w Dziale Importu przez VGL Solid Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”