kandydatów

Etat Recepcjonista w salonie fryzjerskim

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Reda

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Recepcjonista w salonie fryzjerskim
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/21/1693
OBOWIĄZKI:

Obsługa i koordynacja pracy recepcji, opieka indywidualna nad klientem, przyjmowanie rozmów telefonicznych i zapisów na określone usługi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

pożądane-doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Reda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni