kandydatów

Etat Operator urządzeń elektronicznych - recepcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Operator urządzeń elektronicznych - recepcjonista
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1782
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie ruchu osobowego i obsługa interesantów na stanowisku recepcyjnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność organizacji pracy własnej oraz rozwiązywania problemów. Mile widziana znajomość języków obcych. Umowa o pracę na okres próbny. Wynagrodzenie zasadnicze 2772,28 zł brutto, 1% premii regulaminowej oraz dodatek za wysługę lat. W ofercie należy podać stanowisko i wydział jakiego oferta dotyczy. Na oferty rozpatrzone negatywnie i przesłane po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą udzielane odpowiedzi. Kandydatki/kandydaci zakwalifikowani do rozmowy zostaną powiadomieni o jej terminie. Uczestnikom rozmowy zostanie przekazana telefonicznie informacja o zwycięzcy konkursu. Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy tez jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 47-74 -21-314. Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Praca wymaga przemieszczania się w budynku. Rozkład czasu pracy 6:00-14:00 14:00-22:00 Rozpoczęcie zatrudnienia po opracowaniu

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 772,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni