kandydatów

Etat Opiekunka dziecięca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Sopot

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/1827
OBOWIĄZKI:
- stałe czuwanie na bezpieczeństwem dzieci,- sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad dzieckiem i praca opiekuńczo- wychowawcza,- korzystanie z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej,- prowadzenie zajęć tematycznych z dziećmi,- współpraca z rodzicami w zakresie opieki, edukacji i rozwoju dziecka,- utrzymywanie czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach zgodnie z wymogami higieny żłobka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: animator zabaw dla dzieci

Wymagania inne:

Wymagania dodatkowe:Zamiłowanie do pracy z dziećmi, odpowiedzialność komunikatywność, kreatywność, cierpliwość. Wysoka kultura osobista. Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 2900 do 3200 zł brutto + dodatek stażowy (uzależnione od kwalifikacji). Mile widziane książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. CV należy przesłać na maila pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni