kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: IMPOSTAL miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5490566, z dnia 2021-09-01

IMPOSTAL

Dystrybucja wyrobów hutniczych

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Nr Ref.: 5272435950

Opis stanowiska

  • Pozyskiwania nowych klientów;
  • Obsługi klientów współpracujących z IMPOSTAL;
  • Budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym;
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Dobrej znajomości pakiety MS Office;
  • Prawa jazdy kategorii B;
  • Minimum średniego wykształcenia.

Oferujemy

  • Reprezentowanie wiodącej firmy handlowo produkcyjnej w zakresie obsługi klientów sektora hydro i geotechnicznego;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-09-2021
Wyświetleń: 299