kandydatów

Etat Pracownik obsługi Klienta - praca biurowa

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5513945, z dnia 2021-09-02

Klient portalu Praca.pl

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Nasza Firma to jedna z najprężniej rozwijających się firm cateringowych w Polsce. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną markę, ponieważ stawiamy na jakość produktów które wykorzystujemy w naszych potrawach. Stawiamy również bardzo na przedsiębiorczość i innowacyjność naszych pracowników, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy z naszymi klientami. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik obsługi Klienta - praca biurowa

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa połączeń przychodzących od NASZYCH Klientów;
  • Mailowa obsługa naszych klientów;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Wykonywanie podstawowych czynności biurowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Office);
  • Umiejętność swobodnej komunikacji mailowej i telefonicznej;
  • Bardzo dobre umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z klientami;
  • Obsługa portali społecznościowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mile widziane posiadanie wiedzy z zakresu dietetyki;
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klientów;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15; 8-16; 9-17; 10-18; 12-20 (system zmienny, tygodniowy), plus jeden weekend (grafik);
  • Gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy;
  • Pracę w młodym, pozytywnie nastawionym, sympatycznym zespole;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu;
  • Na okresie próbnym obowiązuje umowa zlecenie, po okresie próbnym, stabilne zatrudnienie na podstawie współpracy B2B;
  • Zapewniamy wszystko, co niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.