kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Gdynia

Filia Inter Cars S.A. w Gdyni poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Prawa jazdy kategorii B
Kandydatom oferujemy:
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych do potrzeb
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy