kandydatów

Etat Asystent Architekta

Firma: Archiplan Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5537222, z dnia 2021-09-06

Jesteśmy wielobranżowym biurem projektowym oferującym usługi w zakresie realizacji projektów architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych. Przygotowujemy realizację inwestycji przeprowadzając przetargi prowadzące do wyłonienia wykonawcy, pełnimy również nadzory inwestorskie oraz prowadzimy inwestycje do momentu uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Asystent Architekta

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Opracowywanie koncepcji projektowych oraz projektów budowlanych i wykonawczych (budynki mieszkalne i użyteczności publicznej).

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy projektowej
  • znajomość programu Revit i AutoCAD
  • mile widziana znajomość programów do modelowania 3D: SketchUp, 3ds Max
  • nie wymagane uprawnienia budowlane
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności