kandydatów

Etat Płatny Staż w Dziale Spedycji Morskiej

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia,
że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Płatny Staż w Dziale Spedycji Morskiej
Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Współpraca przy realizacji procesu operacyjnego dla wysyłek morskich
  • Współpraca przy zadaniach związanych z odprawą celną towarów
  • Sporządzanie dokumentacji wysyłkowej zgodnej ze standardowymi procedurami operacyjnymi
  • Wprowadzanie danych do systemów celnych i operacyjnych
  • Bieżący monitoring i kontrola kosztów transportowych
  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy na całym świecie

Oczekujemy:

  • Absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów kierunkowych lub technicznych
    I Stopnia (transport, spedycja, logistyka)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zainteresowania w zdobywaniu doświadczenia zawodowego w zakresie transportu, spedycji, logistyki
  • Zdolności do analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i efektywnego działania w dynamicznym środowisku
  • Sumienności, dokładności, dobrej organizacji pracy
  • Pierwsze doświadczenia w branży będą mile widziane

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia w branży
  • Interesującą pracę w młodym, miłym zespole w międzynarodowym środowisku