kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji

Firma: KLIMOR miejsce pracy: Gdynia

Do spółki INOPA SA poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji
Miejsce pracy: Gdynia

Pracownik odpowiedzialny będzie za prawidłowe funkcjonowanie biura, w tym biura Zarządu, obsługującego ok 50 pracowników dwóch spółek.

Główne zadania dla stanowiska:
  • nadzór i bieżący obieg dokumentów w firmie i pomiędzy biurami i pracownikami
  • prowadzenie archiwum dokumentów firmowych
  • wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, sprawdzanie ich poprawności i stałe doskonalenie systemu
  • wstępne prace z dokumentami księgowymi – faktury wewnętrzne, rozliczenia pracownicze w tym koszty użytkowania aut służbowych i telefonów, rozliczenia usług zewnętrznych (np. kurierskich, pocztowych i innych)
  • organizacja dostaw materiałów biurowych i spożywczych
  • podejmowanie gości, zamawianie usług cateringowych, wsparcie organizacji spotkań organizowanych na terenie firmy
  • współpraca z działem personalnym w centrali firmy, w tym nadzór nad poprawnym prowadzeniem list i ewidencji kadrowych, współpraca ze specjalistą ds. BHP, karty dostępu dla pracowników, organizacja szkoleń dla pracowników biura
  • udział w innych projektach wspierających dział marketingu i działu zarządzania nieruchomościami (m.in. prowadzenie wymaganej dokumentacji)
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat, praca w godzinach 8-16, w nowoczesnym i prestiżowym biurze C200
  • wysoką samodzielność i możliwość wpływu na swoją rolę w biurze i tworzenie stanowiska pracy
  • możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia zdrowotnego Medicover, ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z programu kart sportowych Multisport
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole, możliwość udziału w realizacji wielu samodzielnych projektów- bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne biuro i wyposażenie, dostęp do gastronomii i siłowni na terenie biurowca C200
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
  • miła aparycja, kultura osobista; wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji;
  • zamiłowanie do porządku, umiejętność pracy z dokumentami
  • samodzielność
  • znajomość obsługi komputera - także w zakresie Ms Excel
  • znajomość języka angielskiego (łączenie telefonów, odpowiedzi na zapytania email, wizyty gości zagranicznych)
  • możliwość pracy w pełnym wymiarze - 8 h dziennie, od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy: Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 163

Zapraszamy także osoby studiujące zaocznie, na początku swojej drogi zawodowej, z możliwością przyuczenia się do nowego zawodu, jednak z predyspozycjami czy doświadczeniem w pracy biurowej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".