kandydatów

Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Tczew

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Tczew

Skontaktuj się tel.: 797 568 030

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca – Umowa o Pracę! lub umowa zlecenie
  • Dobra stawka i dogodny grafik (praca zmianowa)
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Dodatki pracownicze
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie!
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Lub gotowość do podjęcia pracy dodatkowej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie,
  • Utrzymanie czystości na obiekcie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Elektryk (Obsługa Techniczna Obiektów) w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 08-02-2022
Etat Elektryk w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 21-01-2022
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 15-09-2021
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tczew 23-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-09-2021
Wyświetleń: 274