kandydatów

Etat Stylistka paznokci / Kosmetyczka / Kosmetolog

Firma: Instytut Urody Agata Partyka miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5583639, z dnia 2021-09-14

Instytut Urody Agata Partyka

Nasz Instytut istnieje na rynku już 7 lat i prężnie się rozwija.

Stylistka paznokci / Kosmetyczka / Kosmetolog

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko stylistki paznokci oraz kosmetolog/ kosmetyczka.

Wymagania

  • pasja do wykonywanego zawodu,
  • dyspozycyjność,
  • miła aparycja,
  • umiejętność w nawiązywaniu kontaktu z klientem,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność budowania długofalowej relacji z klientem,
  • mile widziane dodatkowe kursy,
  • chęć rozwoju.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • praca na najnowszych urządzeniach dostępnych na rynku,
  • szkolenia,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • praca w fajnym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2021
Wyświetleń: 358