kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Firma: Bravo Developer sp. z o.o. miejsce pracy: Kartuzy

Ogłoszenie numer: 5596884, z dnia 2021-09-14

Bravo Developer specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych od zakupu gruntu, poprzez projektowanie i budowanie, aż po zagospodarowanie terenu.

W naszej ofercie dostępne są mieszkania z rynku pierwotnego nie tylko nowoczesne, komfortowe, w atrakcyjnych lokalizacjach, ale również bezpieczne i do tego można je nabyć na niezwykle korzystnych warunkach.

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: pomorskie / Kartuzy

Opis stanowiska

miejsce pracy: Kartuzy województwo pomorskie

  • Skanowanie dokumentów
  • Kontrola skanów i terminów umów rezerwacyjnych
  • Materiały sprzedażowe w i poza biurem sprzedaży
  • Analiza konkurencji
  • Działania pomocnicze dotyczące przypisanych
  • Inwestycji przygotowywanie dokumentów do kredytu
  • Koordynacja odbiorów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność i sumienność
  • Wykształcenie średnie

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2021
Wyświetleń: 284