kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Gdynia

Filia INTER CARS S.A. w Gdyni poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Skrupulatności i dokładności
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zniżka na asortyment dostępny w asortymencie firmy