kandydatów

Etat Senior Developer

Firma: KUBO Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Senior Developer

Dla skandynawskiej firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Senior Developer.

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za projektowanie, rozwój, testowanie deweloperskie (SAST, testy jednostkowe)
  • Naprawianie błędów i poprawianie wydajności back-endu aplikacji
Wymagania:
  • Dobra znajomość : Java, Spring, Hibernate, Wicket, Swing, RX Java, XML, REST, Micro Services, SQL
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 130 PLN net+VAT/h
  • Bycie integralną częścią zespołu pracującego na dużą skalę nad rozwojem produktów oferowanych przez firmę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, 50% dopłaty do karty MultiSport)
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.