kandydatów

Etat Pracownik sprzątający

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1971
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie i dezynfekcja autobusów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzątaniu. Mogą aplikować osoby z niepełnosprawnościami. Praca od poniedziałku do niedzieli wg grafiku w godz. 19:00-3:00/ 19:00-6:00 Zadania: sprzątanie i dezynfekcja autobusów Wymagania : rzetelność w wykonywaniu zadań, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność. Pracodawca oferuje: możliwość zatrudnienia od ZARAZ!, umowę o pracę, gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 tego każdego miesiąca, możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej wraz z szeregiem korzyści m.in. dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie do leków i okularów, zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie, świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji, dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności, możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 15:00 pod nr tel. 727-003-036, 571-330-165 Od godziny 15.00 do 21.00 na numer infolinii: 71 711 01 44 miejsce pracy: zajezdnia PKM Gdynia ul. Chwaszczyńska

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni