kandydatów

Etat Starszy specjalista do spraw pozyskiwania klientów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Starszy specjalista do spraw pozyskiwania klientów
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1981
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie i dostarczanie uzgodnionych usług rekrutacyjnych, projektowanie i wdrażanie innowacyjnych strategii pozyskiwania kandydatów. Coaching specjalistów oraz zapewnianie wsparcia i informacji zgodnie z wytycznymi. Stały kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane ponad 1,5 roczne doświadczenie w dziale rekrutacji w środowisku międzynarodowym, umiejętność współpracy z klientami i kandydatami, nawiązywanie i budowanie silnych relacji z zagranicznymi klientami i kandydatami, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne Praca w godzinach 9:00-17:00

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni