kandydatów

Etat Kierownik budowy/kierownik robót

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Kierownik budowy/kierownik robót
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/7567
OBOWIĄZKI:
- pełnienie funkcji kierownika budowy/kierownika robót przy realizacji prac wodno-melioracyjnych, hydrotechnicznych i wodno-kanalizacyjnych,- nadzór nad prawidłowością wykonywani robót,- rozliczanie prac i weryfikacja pracy podwykonawców,- prowadzenie dokumentacji budowy,- weryfikacja dokumentacji projektowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
Uprawnienia: kierowanie zespołem ludzi

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy