kandydatów

Etat Inżynier Budowy Fit Out

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Inżynier Budowy Fit Out
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • Nadzór prac budowlanych,
  • Prowadzenie odbiorów robót,
  • Nadzór nad podwykonawcami i siłami własnymi,
  • Prowadzenie zamówień sprzętu i materiałów z uwzględnieniem harmonogramu.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na projekcie związanym z aranżacją powierzchni biurowej,
  • Co najmniej dwu letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie,
  • Doświadczenie w zarządzaniu siłami własnymi i podwykonawcami,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (min. inżynierskie),
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
  • Znajomość programów MS Office i AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2021
Wyświetleń: 229